• Bozcaada Turu

  Bozcaada Turu

 • Midilli Adası Turu

  Midilli Adası Turu

 • Gökçeada Turu

  Gökçeada Turu

 • Kazdağları Şelaleler Turu

  Kazdağları Şelaleler Turu

 • Havayolu Bilet

  Havayolu Bilet

Sali Turizm Telefon 0266 412 8494 - 0543 448 5633 - 0543 448 5634

Kazdağları Gezimiz

Kazdağları Gezimiz

Kazdağları Gezimiz

Tur Programı 160 TL Yemekli
Kaz Dağı Şelaleler Turu

TUR PROGRAMI:
Kızılkeçili Köyü veya Zeytinli Köyünde sabah kahvaltısının ardından oksijen açısından Alplerden sonra dünyada 2. bölge olan Kazdağı Köyleri'ni keşfe başlıyoruz. Sırasıyla ilk olarak Hasanboğuldu, Sütüven Şelalesini görüyoruz. Daha sonra Tahtakuşlar Köyü Etnografya Müzesi gezimizin ardından Kavlaklar Köyünde bulunan ve körfezin balkonu olan Ali Baba Restorantta öğle yemeğimizi yedikten sonra Adatepe eski Rum Köyüne gidiyoruz. Burada eski Rum Evleri arasında yapacağımız keyifli yürüyüşün ardından Köy hayatını solumanız, dinlenmeniz ve asırlık çınar ağaçları altında güzel bir kahve içebilmeniz için Köy Meydanında serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından eşsiz güzellikteki manzarasıyla bizleri bekleyen Zeus Altarı'na gidiyoruz. Ardından Balıkesirin, Edremit ilçesine bağlı Altınoluk beldesi yakınlarındaki mozaikleriyle ünlü antik şehir Antandros Antik Kenti'nde keşif yapıyoruz. Daha sonra dönüş yolculuğumuz başlıyor.

Ayvalık-Adalar Turu

Ayvalık-Adalar Turu

Ayvalık-Adalar Turu

Tur Programı 130 TL
Ayvalık Adalar Turu

Konakladığınız noktadan saat 09.00'da sizleri klimalı lüks araçlarımıza alarak başlayacağımız gezimizde ilk durağımız olan Gömeç Atatürk Kayalıklarında vereceğimiz çay molasının ardından saat 11.00'de Ayvalık Limanından hareket edecek 90  kişilik Ahşap Korsan Teknemizle mavi yolculuğumuza başlayacağız. 22 adalı Fiyordun toplam 11 adayı yakından tanıma fırsatı bulup 3 enfes koyda 1'er saatlik yüzme molasının ardından Cunda Adasında 1 saatlik ada gezimizle devam edeceğiz. Sonrasında tekrar araçlarımıza binip Şeytan Sofrasına doğru yola çıkacağız. Buradaki gün batımının ardından dönüş yolculuğumuza başlayacağız.

Tura Dahil Hizmetler:
Öğlen Yemeği - Sınırsız Balık, Salata, Meyve
Rehberlik, Ulaşım Hizmetleri

Resim Galerisi İçin .....

Bozcaada Turumuz

Bozcaada Turumuz

Tur Programı Transfer 120 TL
Bozcaada Tur Programı

TUR PROGRAMI:
Belirtilen nokta/durak ve saatte hareket ederek başlayacağımız gezimize sabah saat 10:00'da Geyikli Feribotula Bozcaada'ya geçip burada rehberimiz eşliğinde Rum ve Türk mahallelerini gezip Şarap fabrikalarında tadım ve alışveriş yapma imkanı bulacağız. Ayazma plajında 3 saatlik yüzme ve yemek molasının ardından Bozcaada Kalesi, Alaybey Camii, Aya Paraskevi Manastırı ve Köprülü Mehmet paşa Camii'sini gezerek adadaki turumuzu bitiriyoruz. Feribotumuza binerek adadan ayrılıyoruz. Yolda vereceğimiz çay molasından sonra siz değerli misafirlerimizi aldığımız yerlere bırakıyoruz...

Gökçeada Turumuz

Gökçeada Turumuz

Gökçeada Turumuz

Tur Programı 450 TL
Gökçeada Tur Programı

TUR PROGRAMI:

1. Gün: Adaya varış, Aydıncık Plajında Deniz ve Şifalı Çamur Banyosu, Türkiye'nin en batısı olan Kaleköy'de Güneşin Batışı, Akşam Yemeği ve Konaklama

2. Gün: Zeytinli Köyü'nde bulunan Madam Eleni ve Hristo'nun Yerinde Meşhur Dibek Kahvesi keyfi, Rum Evleri, Kilisesi, çamaşırhanesi vb. görüyoruz. Tepeköy'de Rum Kilisesinin Tarihi Binalar ve Adanın Meşhur Babayorgo şarabını tanıyoruz. Dereköy'e gidiyoruz. Burada Rum Çamaşırhanesi, mezarlıkları ve buranın tarih ve kültürünü rehberimiz eşliğinde sokaklarını geziyoruz. Köyde dileyenler için Ada Kekiği, zeytinyağı gibi yerel ürünler bulunuyor. Akşam Yemeği ve Dönüş. 

 • FİYATA DAHİL OLANLAR
  - Tüm Transferler
  - Yapılacak Turlar ve Rehberlik Hizmeti
  - Otelde Konaklama Sabah Kahvaltısı Akşam Yemeği
 • FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
  - Öğlen Yemekleri, Kişisel Harcamalar
  - Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri
  - Alınan Alkollü ve Alkolsüz İçecekler

 

Midilli Adası Turu

Midilli Adası Turu

Midilli Adası Turu

Tur Programı 65 €
Midilli Tur Programı
 • GÜNÜ BİRLİK MİDİLLİ TUR PROGRAMI  (55 € + 10 € Transfer = Toplam 65 €)
  1. Tur: Ayvalık, Mandamados, Molyvos, Petra
  2. Tur: Ayvalık, Midilli Çarşı, Agiasos Köyü
 • 2 GÜNLÜK MİDİLLİ TUR PROGRAMI (100 € + 10 € Transfer = Toplam 110 €)
  1. Gün: Ayvalık, Midilli, Mandamados, Molyvos (Yunan Gecesi)
  2. Gün: Molyvos, Petra, Kalloni, Agiassos Köyü, Yera Körfezi, Midilli, Ayvalık
 • 3 GÜNLÜK MİDİLLİ TUR PROGRAMI (150 € + 10 € Transfer = Toplam 160 €) 
  1. Gün: Ayvalık, Midilli, Mandamados, Molyvos
  2. Gün: Molyvos, Sigri, Fosil Orman, Eresos (Yunan Gecesi)
  3. Gün: Molyvos, Petra, Kalloni, Agiassos Köyü, Yera Körfezi, Midilli, Ayvalık

Yeşil pasaportta vize istenmemektedir.
Schengen Vizesi Olmayanlar için Kapıda Vize Evrakları: Pasaport Fotokopisi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, 2 adet Biyometrik Fotoğraf, Başvuru Formu, Adres,Telefon, Meslek Bilgilerinin en az 3 gün önceden büromuza şahsen ya da This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine taranıp gönderilmesi gerekmektedir.

Assos-Behramkale Turu

Assos-Behramkale Turu

Assos Behramkale Turu

Tur Programı 150 TL
Assos-Behramkale Tur Programı

TUR PROGRAMI:
Belirtilen nokta/durak ve saatte hareket ve Burhaniye, Edremit istikametinden ilerleyerek yaklaşık 2,5 saatlik yolcukuluktan sonra Assos'a varıyoruz. Küçükkuyu Assos sahilinde sabah çay molası, Gülpınar ve Apollon Siminthenson Tapınağı, Sokak ağzı koyunda öğle yemeği ve yüzme molası, Assos (Behramkale) Antik Kenti ve Limanı ziyaret ettikten sonra akşam 18:00'de Assos'tan hareket ediyoruz...

Çanakkale Şehitlik Turu

Çanakkale Şehitlik Turu

Çanakkale Şehitlik Turu

Tur Programı 175 TL
Çanakkale Şehitlik Turu

TUR PROGRAMI:
Belirtilen nokta/durak ve saatte hareket ederek Burhaniye, Edremit ve Küçükkuyu güzergahlarından Çanakkale'ye varıyoruz. Buradan Feribotla Gelibolu Yarımadasından geçip Kilitbahirden rehberimiz eşliğinde gezimize başlıyoruz. Sırasıyla Seyit Onbaşı Tabyası, Şehitlik Abidesi, Alçıtepe Köyü, Yahya Çavuş Şehitliği, sargı Yeri, Soğanlık Şehitliği, 57. Alay Şehitliği, Anzak Koyu, Conk Bayırı gezilecektir. Yarım Adada toplam 90 km. yol yaparak daha birçok tarihi şehitlik ziyaret edilecektir. Akşam 19:00 feribotuyla dönüş yapılacaktır.

Şirince-Kuşadası Turu

Şirince-Kuşadası Turu

Şirince-Kuşadası Turu

Tur Programı 230 TL
Şirince-Selçuk-Kuşadası Tur Programı

TUR PROGRAMI:
Belirtilen nokta/durak ve saatte hareket. Gezimiz Şakran'da vereceğimiz kahvaltı molasından sonra Kuşadası'na doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız meyve şarapları ile ünlü, Yunan yazar Dido Sotiriou'nun "Benden Selam Söyle Anadolu'ya" adlı eserinde bahsettiği eski Rum Köyü Şirince. Burada rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Alışveriş için serbest zaman. Köy içindeki gezimiz sonrası öğle yemeği için buluşuyoruz. İzmir Selçuk'taki Bülbül Dağı'nda Meryem Ana'nın son yıllarını geçirdiğine inanılan Hristiyanlar için Hac Yeri, Meryem Ana Evi'ni ziyaret ediyoruz. Kutsal Çeşmeyi görüp Müslümanlar için kutsal sayılan kilisenin Dilek Duvarına adak bırakmak isteyenler adak kağıtlarını bırakıyorlar. Ardından uygarlığa ve bilime büyük katkısı olan Efes Antik Şehrine gidiyoruz. Tümüyle mermerden yapılmış antik bir Yunan Kenti olan Efes'te rehberimiz eşliğinde Hadrian tapınağı, Domitian Tapınağı, Serapis Tapınağı, Meryem Ana Kilisesi, Yukarı Agora ve Bazilika, Odeon, Belediye Sarayı, Hamam ve umumi tuvalet ile hem mezar anıtı hem de kütüphane olan Celcius Kütüphanesi gibi eşsiz antik kalıntıları görüyoruz. Tarih içinde yaptığımız keyifli gezinti sonrası Kuşadası'na geçiyoruz. Kuşadası'nda yaklaşık 1 saat serbest zaman, gezinti sonrası geriye dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. 

Ödemiş-Birgi-Bozdağ-Sardes Turu

Ödemiş-Birgi-Bozdağ-Sardes Turu

Ödemiş-Birgi-Bozdağ-Sardes

Tur Programı Arayınız...
Bozdağ-Birgi-Bozdağ-Sardes Tur Programı

TUR PROGRAMI:
Belirtilen saat ve noktalardan hareket. Şakran'da Kahvaltı Molası. Daha sonra Ödemiş'e varıyoruz. Cumartesi günleri Ödemiş'in pazarı vardır. Öğle yemeğinden sonra serbest zaman. Buradaki gezimiz tamamladıktan sonra Birgi'ye geçiyoruz. Günümüzde müze olarak kullanılan Çakırağa Konağı'nı geziyoruz. Daha sonra İmam-ı Birgi Türbesini ve Külliyesini ziyaret ediyoruz. Birgi'de el tezgazlarında dokunan ipek, Tire ve Ödemiş bezinden yapılan çeşitli kumaşlardan satın almak için alışverişimizi yapıyoruz. Buradaki gezimiz tamamladıktan sonra Bozdağ Köyü'ne geçiyoruz. Kırk Oluktan akan şifalı Bozdağ suyundan içiyoruz. Kısa bir mola sonrasında Gölcük Körü'ne geçiyoruz. Göl kıyısında içilecek çaylar bütün yorgunluğumuzu alacaktır. Tarihe göre paranın ilk basıldığı yer olan Sardes'e (Sart Harabeleri) geçiyoruz. Sart Kasabasında, Batı Anadolu'nun 7 tapınağından biri olan Artemis Tapınağı yer almaktadır. Ayrıca tarihteki ünlü Kral Yolunun başlangıcıdır. Turumuzu tamamladıktan sonra geri dönüş için hareket ediyoruz. 

Kıbrıs Turu

Kıbrıs Turu

Yurt içi Konaklamalı

Tur Programı Arayınız...
Kıbrıs Tur Programı

TUR PROGRAMI:
1. Gün: Belirtilen saat ve noktadan hareket, Havaalanına Ulaşım, Uçuşumuzun ardından otelimize transfer
2. Gün: Girne ve Güzelyurt Turu
3. Gün: Lefkoşa, Magosa Turu
4. Gün: Serbest Zaman -Kıbrıs, İzmir. Ayvalık, Burhaniye 

Eskişehir-Odunpazarı Turu

Eskişehir-Odunpazarı Turu

Eskişehir-Odunpazarı Turu

Tur Programı Arayınız...
Eskişehir - Odunpazarı Tur Programı

TUR PROGRAMI:
1. Gün: Belirtilen saat ve noktalardan hareket. Odunpazarı, kurşunlu Külliyesi, Balmumu Müzesi, Atlıhan Çarşısı, Cam Müzesi, Devrim Arabası.
2. Gün: Porsuk Gondol Turu, Kentpark, Sazova Parkı, Dönüş

Çeşme- Alaçatı

Çeşme- Alaçatı

Çeşme- Alaçatı Turu

Tur Programı 230 TL
Çeşme-Alaçatı Tur Programı

TUR PROGRAMI:
Belirtilen nokta/durak ve saatte hareket ederek, gezimiz Şakran'da vereceğimiz kahvaltı molasından sonra İzmir yolu üzerinden Çeşme'nin ince ve bembeyaz kumuyla ünlü Ilıca Plajı'na ulaşıyoruz. 2 saatlik yüzme molasının ardından Çeşme merkeze geçiyoruz. 505 yıllık tarihe meydan okuyan sağlamlığı, mimari yapısı ve medeniyetlerin izlerini taşıyan müzesi ile Çeşme'de görülmesi gereken değerlerinden biri olan Çeşme Kalesini rehber eşliğinde geziyoruz. Ardından rehberimiz tarafından verilen serbest zaman içinde öğle yemeğimizi yiyoruz. Buluşma noktasında verilen saatte buluşup Alaçatı'ya geçiyoruz. Ege'nin incisi sörf cenneti Alaçatı'da bizi daracık, çiçeklerle süslü  Aranvut kaldırımlı sokaklar karşılıyor. Rengarenk Alaçatı evlerinin sokaklarında fotoğraf çekerek dolaşıyoruz. Alışveriş ve dinlenme için verilen serbest zamanın ardından turumuz tamamlayıp dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Yol üzerinde belirli noktalarda molalalr verek 00.00'da turumuzu tamamlamış oluyoruz.

TOP